hrajeme si, učíme se
chytáme rybičky :)
skládáme, cvičíme ručičky i očička :)
hrajeme si na mlhu
povídání o daňcích
vařečky, lopatky, lopaty...
Sv. Martin
Kuba má narozeninyyy...
...přejeme vše nejlepší :)
foukáme bubliny - trénujeme pusu a správné dýchání na flétničku :)
posílání tónu "h"
čertí škola při hudebce :)
Facebook obce
24.6.2026 15:00
Aktuální výška:
0 cm
24.6.2026 16:20
50 cm
Čejetičtí hasiči vyjíždějí na cvičení